+48 661 304 799
+48 607 749 959

Centrum pomocy X1

Znajdż na stronie lub czytaj wybrane poniżej.

X1 to rozwiązanie zapewniające dostęp do rabatów i możliwości, z których dotąd korzystali tylko najwięksi przedsiębiorcy. Dzięki X1 można łatwo kumulować oszczędności na firmowych wydatkach. Nic nie tracisz, do niczego się nie zobowiązujesz. Karta jest w pełni darmowa, a oszczędności są tylko Twoje.

X1 to proste zasady: masz kartę X1, zaczynasz oszczędzać i masz korzyści, które dotąd nie były dla Ciebie dostępne.

X1 to korzyści wynikające z przynależności do większej grupy firm, ale z indywidualnym podejściem do każdego przewoźnika – opowiedz nam o swoich firmowych wydatkach i potrzebach, a my dopasujemy plan rabatów i udogodnień dla Twojej firmy.

X1 to Liga Zawodowców, więc jest dla Ciebie, jeśli prowadzisz firmę w branży transportowej i masz posiadasz auta pod spedycją. lub zlecasz pracę autom i chciałbyś umożliwić im dostęp do tańszych usług z korzyścią finansową dla Twojej firmy.

Jeśli jesteś kierowcą zatrudnionym w firmie transportowej – odezwij się do nas, my załatwimy członkostwo w X1 dla Twojego Szefa, a Ty otrzymasz dostęp do oferty.

We provide opportunity for creative folks to find interesting projects in the scope and intensity they wish. On the other hand, companies and private individuals may find the right professionals to fulfill their projects.

Kartę X1 wystarczy okazać w miejscu, które znajduje się na Twojej Liście Lokalizacji, dostępnej po zalogowaniu na stronie www.x1.com.pl. Twoja Lista Lokalizacji będzie przygotowana również w wygodnej formie pliku do pobrania i wydruku dla kierowcy.

Jeśli masz kilku kierowców – każdy z nich otrzyma kartę X1.

Kliknij w żółty przycisk na stronie “zamów już dzisiaj”, napisz lub zadzwoń – nawiążemy kontakt
zwrotny w ciągu 48h.

Jeśli jesteś właścicielem firmy transportowej – odezwij się do nas, karta X1 zapewni Ci dostęp do grupy korzystającej z najwyższych rabatów i oszczędności dla firmowych wydatków.

Jeśli jesteś kierowcą zatrudnionym u przewoźnika – odezwij się do nas, my załatwimy członkostwo w X1 dla Twojego Szefa firmy w której pracujesz, a Ty otrzymasz dostęp do oferty Gastro X1.

Masz więcej pytań?